Predaj počítačov

MIPOS PC PREDAJŇA

U nás v predajni nájdete široký sortiment nových, renovovaných aj jazdených počítačov.

NOVÉ POČÍTAČE

 

Snažíme sa držať krok s trendami vývoju technológií, preto nedržíme na sklade veľké množstvá techniky. Radšej sa snažíme ponúkať Vám nové modely. Pokiaľ si u nás náhodou nevyberiete, Vždy je možnosť nazrieť do veľkoskladu a s podporou nášho technika si pohodlne vyberiete presne čo potrebujte. Ceny strednej triedy začínajú od cca 250 €.

OD 250 €

RENOVOVANÉ POČÍTAČE

 

Do tejto kategórie spadajú počítače, ktoré slúžili predošlému klientovi (firme) iba ako záložné, prípadne boli veľmi málo používané. Naším dodávateľom boli následne plne skontrolované a posúdené s možnosťou predaja pod plnou zárukou 2 roky. Takéto počítače sú cenovo veľmi výhodné. Cena počítaču vhodného na domáce účely, čiže internet, písanie (word, excel ..), počúvanie hudby a pozeranie videa začína na 160 €!

OD 160€

JAZDENÉ POČÍTAČE

 

Predstavujú vykúpené počítače od našich klientov. Predávajú ich z rôznych dôvodov. Hlavným je zvyčajne potreba hotovosti. Takéto odkúpené počítače dôkladne otestujeme, odstránime užívateľské dáta a reinštalujeme operačný systém, následne oceníme. Záruka je v tomto prípade 3 mesiace a ceny začínajú podľa modelov. Z pravidla je to asi tretina pôvodnej ceny.

OD 150€

MONITORY

 

Ponúkame široký výber monitorov, nových aj renovovaných s cenami od 89€ za monitor s 22“ uhlopriečkou.